O Nas

Poznaj naszą historię oraz cele, które stale realizujemy.

Nasza Geneza

KreaTHORzy to prężnie rozwijająca się  i pełna pasji grupa designerów i web developerów, która uwielbia projektować i tworzyć strony internetowe. Swoje pierwsze kroki w Internecie indywidualnie stawialiśmy już parę lat temu ale dopiero w 2020 roku postanowiliśmy połączyć siły i spróbować stworzyć solidną markę,która głownie kojarzona będzie
z profesjonalnego podejścia do klienta. Nie boimy się nowych wyzwań i wspólnie stawiamy im czoła. Jesteśmy otwarci na każdą współprace.

Nasze Cele

Głównym celem naszej firmy jest pełne zadowolenie klientów.  Jesteśmy dumni z tego, że pomagamy naszym klientom się rozwijać i jeszcze lepiej prosperować. Cieszymy się z relacji, które budujemy podczas współpracy.  Do każdego projektu i zadania podchodzimy indywidualnie, tak by było ono jak najlepiej wykonane. Dbamy o dobre imię firmy, uwielbiamy naszą pracę a zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości oraz świadczenie profesjonalnych usług.

Nasza

Drużyna

Poznaj sympatycznych i zdolnych kreaTHORów

Piotr

Head of Design

Głowa pełna pomysłów. Piotrek odpowiedzialny jest za stronę wizualną wszystkich naszych projektów. Posiada zmysł graficzny i estetyczny.

Maciej

dział handlowy

Maciek zajmuję się w pełni działem handlowym. Jest pierwszym kontaktem z klientem i dopina wszelkie formalności. Profesjonalista w każdym calu.

Jacek

web developer

Jacek dba o wszystkie aspekty techniczne zaczynając od serwerów, poprzez treści na stronach kończąc na aktualizacji i zabezpieczeniach.