Identyfikacja Wizualna

Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem na współczesnym rynku marketingowym!

Grafika Użytkowa

Każdy ma swoją własną, niepowtarzalną historię do opowiedzenia – od pojedynczych osób, przez małe firmy, po duże korporacje. Kiedy już te historie zostaną przygotowane, nadszedł czas, aby je zaprezentować. Wtedy pojawiamy się my. Wspólnie z klientem opracowujemy wizualną reprezentację (tożsamość) jego marki, aby tchnąć w nią życie. Wnosząc do narracji kształty, kolory i obrazy. Poprzez prawidłowe wykorzystanie grafiki, mamy na celu pozytywne utrwalenie tożsamości Twojej firmy w umyśle potencjalnego odbiorcy.

Social Media

Jeśli chodzi o marketing w mediach społecznościowych (Social Media Marketing), projektowanie graficzne jest decydującą częścią ogólnej strategii. Bez względu na to, jak świetny jest tekst, nikt go nie zauważy, jeśli nie będzie mu towarzyszyła ładna oprawa wizualna, która przyciągnie uwagę ludzi w trakcie przeglądania. Opowiadając historię firmy za pomocą grafiki, ważne jest, aby pamiętać o celach strategicznych mających zastosowanie do konkretnego kanału marketingowego. W zależności od rodzaju biznesu, SMM może działać w różnych celach. 

Identyfikacja Marki

Podstawą jest przemyślany wizerunek firmy, który prezentowany jest za pomocą wizualnych przekazów. Identyfikacja wizualna sprawia, że forma wyróżnia się spośród konkurencji i staje się narzędziem, które kreuje wizerunek marki i relacje z klientami. Dobrze przygotowana identyfikacja wizualna marki pozwoli dotrzeć do szerszego grona odbiorców co przekłuje się na zdobywanie większej ilości klientów. Marka powinna mieć cechy, które wywołują u ludzi pewne skojarzenia wyróżniające ją i przekonujące do siebie odbiorców. Zaufaj nam już dzisiaj i zyskaj rozpoznawalność.

Podejmujesz

współpracę?

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!